Szukaj na tym blogu

środa, 18 maja 2011

Efekty współpracy z Maleną Kuś. KONKURS - nagroda SESJA ZDJĘCIOWA!

Tak jak wcześniej wspominałam pomagam czasem przy aranżacji sesji, młodej, zdolnej i dobrze rokującej fotografce - Marlenie Kuś. Obecnie realizujemy projekt, który nosi roboczy tytuł: "Kobiety pracujące - odkryj swoją osobowość". Z nim właśnie wiąże się konkurs - należy wymyślić tytuł tej akcji - chwytliwy, krótki, zabawny. Nagroda - profesjonalna sesja zdjęciowa - 20 zdjęć (obrobionych i nagranych na płytkę), dojazd na Wasz koszt.:) Nagrodę przyzna jury w składzie: Marlena, ja i konsultantka d/s marketingu. Dzień ogłoszenia wyników to 6.06. Macie, zatem sporo czasu!
Teraz kilka słów o samym projekcie - biorą w nim udział kobiety (wiek nie ma znaczenia), podczas sesji należy się wcielić w rolę (zawód) nietypową dla Was. Aga, która jest tłumaczem stała się kobietą wampem - divą rodem z lat 20.
Ola natomiast z zawodu jest trenerką - u nas pojawiła się w roli sexy businesswoman. Chcemy pomóc Wam uzewnętrznić seksapil, pokazać, że każda kobieta jest piękna – zapraszamy:) CZEKAM NA WASZE SUGESTIE W KOMENTARZACH (jeżli nie posiadacie bloga, proszę o e-mail kontaktowy) - tytuł akcji - przez Was wymyślony i ewentualny zawód, których dotychczas był tylko w sferze marzeń:)

Oto mała próbka naszej współpracy.Dziękuję za pomoc w realizacji zdjęć : mojej kochanej przyjaciółce - Gosi Piętko (która niedługo wcieli się w role stewardessy:)) Wyrozumiałemu prezesowi firmy SMART - panu Michałowi Mansfeld i właścicielowi Old Timers Garage.